Sambal goreng telor, babi ketjap, toemis boontjes, sajoer lodeh; de liefhebber van de Indonesische keuken kent deze gerechten ongetwijfeld. Woensdagavond konden de gasten van het Huiskamerrestaurant ervan genieten want er werd een Indische rijsttafel geserveerd.
Het idee werd vorige zomer geboren. Roel en Berna waren toen te gast in het huiskamerrestaurant tijdens de BBQ. “Wij gaan hier ook een keer koken”, riep Roel enthousiast, “en dan iets bijzonders”. Beide houden van Indonesisch eten en maken dat ook vaak voor familie en vrienden dus dat moest het worden.
Verschillende Indonesische gerechten werden een dag van tevoren door Roel en Berna thuis bereid, zodat de smaken goed konden intrekken. In de keuken van het Huiskamerrestaurant werd de laatste hand gelegd aan de rijsttafel. Aan werkelijk alles was gedacht want ook verschillende bijgerechten zoals zelfgemaakte sambal, kroepoek en atjar stonden op tafel.
Het eten viel goed in de smaak. En na het lekkere toetje van buffelyoghurt met aardbeien, gemaakt door Freddy van Dijken, kwam aan de geslaagde avond een einde.